Zapisy

Zapisy dzieci do przedszkola są przyjmowane przez cały rok. Dostępną do pobrania poniżej kartę zgłoszeniową prosimy wypełnić i dostarczyć do przedszkola, najlepiej w godzinach pracy sekretariatu (godziny są podane w zakładce Kontakt).

Bajka-karta

Osoby zainteresowane poznaniem dokładnych warunków/obejrzeniem przedszkola/rozmową - zapraszamy do nas po uprzednim kontakcie telefonicznym i ustaleniu godziny nie kolidującej z zajęciami (godziny popołudniowe).

OPŁATY

Za pobyt dziecka w przedszkolu pobierana jest opłata (czesne - 550 zł, w przypadku kolejnych dzieci z rodzeństwa - 350 zł), która obejmuje udział we wszystkich zajęciach dodatkowych (tj. jęz. angielski, gimnastyka korekcyjna, taniec, rytmika, religia katolicka lub prawosławna, wyjazdy na basen, kółka zainteresowań) oraz wyżywienie dziecka w przedszkolu.

W przypadku nieobecności dziecka w przedszkolu prosimy o zgłoszenie tego faktu wychowawczyni grupy do godziny 14, wówczas od czesnego zostanie odjęta wielokrotność stawki żywieniowej za każdy dzień nieobecności, poczynając od następnego dnia po zgłoszeniu.

Obecność dziecka w miesiącu nieprzekraczająca 3 dni jest traktowana jako całkowita nieobecność. W takiej sytuacji pobierana jest jedynie opłata stała.

Jednorazowo przy zapisie dziecka do przedszkola rodzice uiszczają wpisowe (350 zł przy zapisie pierwszego, 250 zł - przy zapisie drugiego i kolejnego dziecka) na cały okres pobytu dziecka w przedszkolu. Jest to opłata bezzwrotna.

copyright © 2008-2017 Przedszkole Niepubliczne nr 8 "Bajka" w Białymstoku ~ idea, gfx & code by warlock ~ 150327 / 38 / 3