Informacje

Osoby zainteresowane poznaniem dokładnych warunków/obejrzeniem przedszkola/rozmową - zapraszamy do nas po uprzednim kontakcie telefonicznym i ustaleniu godziny nie kolidującej z zajęciami (godziny popołudniowe).

Karta zgłoszenia do przed...

ATRAKCYJNE ZNIŻKI DLA RODZEŃSTWA!!!

Za pobyt dziecka w przedszkolu pobierana jest miesięczna opłata:

• czesne - 550 zł,
  • w przypadku kolejnych dzieci z rodzeństwa - 350 zł
  • w przypadku dzieci z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego z uwagi na autyzm - 300 zł
  • z Białostocką Kartą Dużej Rodziny - o 10% niższa opłata za czesne! (Zniżka nie łączy się z innymi zniżkami wynikającymi z umowy o korzystanie z usług przedszkola)

która obejmuje udział we wszystkich zajęciach dydaktycznych oraz zajęciach dodatkowych (tj. jęz. angielski, gimnastyka korekcyjna, taniec, rytmika, religia katolicka lub prawosławna, wyjazdy na basen, kółka zainteresowań) oraz wyżywienie dziecka w przedszkolu.

W przypadku nieobecności dziecka w przedszkolu prosimy o zgłoszenie tego faktu wychowawczyni grupy do godz. 9., wówczas od czesnego zostanie odjęta wielokrotność stawki żywieniowej za każdy dzień nieobecności.

Obecność dziecka w miesiącu nieprzekraczająca 3 dni jest traktowana jako całkowita nieobecność. W takiej sytuacji pobierana jest jedynie opłata stała, czyli 300 zł.

Jednorazowo przy zapisie dziecka do przedszkola rodzice uiszczają wpisowe na cały okres pobytu dziecka w przedszkolu:

• 350 zł przy zapisie pierwszego,
  • 250 zł - przy zapisie drugiego i kolejnego dziecka

Jest to opłata bezzwrotna.

copyright © 2008-2017 Przedszkole Niepubliczne nr 8 "Bajka" w Białymstoku ~ idea, gfx & code by warlock ~ 152601 / 31 / 3