22 maja 2016, niedziela 11:51
Konkurs plastyczny "Moja Rodzina" - wyniki

18 czerwca, podczas Festynu Rodzinnego w Folwarku Nadawki, zostały ogłoszone wyniki konkursu plastycznego "Moja Rodzina".

Wszystkie prace zachwyciły jurorów - nasze przedszkolaki okazały się niezwykle twórcze i pomysłowe :)

Zwyciężyła praca wykonana przez Michałka Sz. z grupy Krasnoludków - gratulujemy!!!

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy oraz nagrody.

Dyplom za pierwsze miejsce wręczył Michałkowi robot :) (klik)

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i piękne prace!

Regulamin-MOJA RODZINA

copyright © 2008-2018 Przedszkole Niepubliczne nr 8 "Bajka" w Białymstoku ~ idea, gfx & code by warlock ~ 165007 / 16 / 3