6 stycznia 2016, środa 11:48
Spotkanie z rodzicami pięciolatków

Serdecznie zapraszamy rodziców pięciolatków na krótkie spotkanie poświęcone organizacji pracy w drugim semestrze oraz zamierzeniom na następny rok szkolny w związku z nowelizacją ustawy o systemie oświaty.

Na spotkanie zapraszamy w poniedziałek, 11 stycznia, o godzinie 16.30.

O tym, co się zmienia w ustawie, można przeczytać na stronach Ministerstwa Edukacji Narodowej (klik).

copyright © 2008-2018 Przedszkole Niepubliczne nr 8 "Bajka" w Białymstoku ~ idea, gfx & code by warlock ~ 161617 / 6 / 1