6 grudnia 2015, niedziela 15:11
Zmiany w wieku obowiązku szkolnego

W piątek, 4 grudnia 2015 roku, do Sejmu trafił projekt nowelizacji ustawy o systemie oświaty. Zmiany w ustawie dotyczą m.in. podwyższenia wieku obowiązku szkolnego do 7 lat oraz przywrócenia obowiązku edukacji przedszkolnej dzieci 6-letnich (czyli tzw. zerówki przedszkolnej). Minister edukacji, pani Anna Zalewska, liczy na to, że ustawa zostanie podpisana do końca grudnia. Z projektem ustawy można zapoznać się na stronie ministerstwa: klik.

copyright © 2008-2018 Przedszkole Niepubliczne nr 8 "Bajka" w Białymstoku ~ idea, gfx & code by warlock ~ 165009 / 18 / 5