15 listopada 2015, niedziela 16:30
Spotkanie na temat gotowości szkolnej
Serdecznie zapraszamy na spotkanie nt. gotowości szkolnej, które odbędzie się w najbliższą środę, 18 listopada, w sali pięciolatków.
Naszym gościem będzie p. Izabela Perkowska, psycholog z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 1 w Białymstoku.
Pani Izabela Perkowska w październiku przeprowadziła badanie pod kątem gotowości szkolnej w grupie pięciolatków.
Podczas spotkania pani psycholog przybliży kryteria gotowości szkolnej, a wychowawczynie pięciolatków zaproponują przykłady zabaw wspierających rozwój dziecka, które przygotowuje się do pójścia do szkoły.
Początek spotkania - godz. 16.30.

Gorąco zachęcamy do udziału w spotkaniu, wszelkie pytania mile widziane!

copyright © 2008-2018 Przedszkole Niepubliczne nr 8 "Bajka" w Białymstoku ~ idea, gfx & code by warlock ~ 161617 / 6 / 1