Bajkowieści / Nasze zabawy

14 czerwca 2015, niedziela 01:46
Nasze zabawy
Pasowanie na przedszkolaka

11 czerwca okazał się wyjątkowym dniem dla naszych Smerfików. Już od rana nasze najmłodsze przedszkolaki niecierpliwie wyglądały swoich gości zaproszonych na uroczystość. Ale oprócz rodziców i rodzeństwa do Bajki zajrzał ktoś jeszcze... Krasnal i Smerfetka!

Bajkowi goście przeprowadzili dzieci przez szereg zadań sprawdzających ich wiedzę, odwagę i szybkość. Okazało się, że wszystkie nasze maluszki potrafią i zaśpiewać, i zatańczyć, znają niejedno dzikie zwierzę, niestraszny im ani jeż, ani nawet długa droga przez tunel!

Tym samym dzielne Smerfiki awansowały

do grona naszych przedszkolaków - Krasnali :)

Słodki poczęstunek na koniec uroczystości wynagrodził wszelkie trudy, więc po pasowaniu nasze dzieciaczki oddały się beztroskiej zabawie na placyku. Tylko Rodzice stali zadziwieni, jakie to jeszcze talenty ukrywają ich pociechy... :)

Za zdjęcia i filmy z uroczystego pasowania na przedszkolaka dziękujemy Rodzicom Fryderyka i Rodzicom Szymka!

<< czerwiec 2015 >>
Pon Wt Śr Cz Pt So Nd

copyright © 2008-2019 Przedszkole Niepubliczne nr 8 "Bajka" w Białymstoku ~ idea, gfx & code by warlock ~ 176925 / 2 / 2