Rekrutacja 2018

Zapraszamy do Bajki!

Przez cały rok zachęcamy Państwa do składania kart zgłoszeniowych do przedszkola.

Zależy nam na wczesnym nawiązaniu współpracy, aby odpowiednio wcześnie wdrożyć program adaptacyjny dla naszych maluszków i w jak największym stopniu ograniczyć stres związany z nową sytuacją w życiu dziecka.

Pierwszeństwo przyjęć, zgodnie z regulaminem przedszkola, mają dzieci, których rodzeństwo uczęszcza już do naszego przedszkola. Pozostałe dzieci są przyjmowane ze względu na kolejność zgłoszeń.

W roku szkolnym 2018/2019 w przedszkolu funkcjonują cztery oddziały:

- grupa TRZYLATKÓW

- grupa CZTEROLATKÓW

- grupa PIĘCIOLATKÓW

- grupa SZEŚCIOLATKÓW

Informacje o wysokości opłat obowiązujących w przedszkolu - zakładka Informacje.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z artykułami na temat adaptacji do przedszkola - w dziale Dla rodziców.

Zachęcamy do składania kart!

KARTA ZGŁOSZENIA

copyright © 2008-2018 Przedszkole Niepubliczne nr 8 "Bajka" w Białymstoku ~ idea, gfx & code by warlock ~ 165009 / 18 / 5