Zajęcia

W przedszkolu oferujemy szereg zajęć dodatkowych w ramach czesnego:

• język angielski - CODZIENNIE! (poza dniem wyjazdu na basen)
  • rytmika
  • logorytmika (3- i 4-latki)
  • gimnastyka korekcyjna (4-, 5- i 6-latki)
  • taniec ENERGY KIDS (4-, 5- i 6-latki)
  • wyjazdy na basen - 2 razy w miesiącu
  • religia katolicka lub religia prawosławna (do wyboru, zajęcia nieobowiązkowe)

Wszystkie zajęcia są prowadzone przez doświadczone nauczycielki z kwalifikacjami do nauczania przedmiotu i z uprawnieniami pedagogicznymi.

Za dodatkową opłatą oferujemy regularne wyjazdy do kina, teatru lub filharmonii.

Po konsultacji ze specjalistą organizujemy zajęcia z terapii logopedycznej (od października).

W przedszkolu starszaki mogą również skorzystać z oferty zajęć dodatkowo płatnych:

• język francuski
  • zajęcia szachowe
  • zajęcia ruchowe Przedszkoliada

copyright © 2008-2018 Przedszkole Niepubliczne nr 8 "Bajka" w Białymstoku ~ idea, gfx & code by warlock ~ 164114 / 26 / 5