Program

Przedszkole "Bajka" zostało wpisane do ewidencji szkół i placówek niepublicznych Departamentu Edukacji Urzędu Miejskiego w Białymstoku pod pozycją 75 (wpis do ewidencji z 2001 r.).

Przedszkole podlega nadzorowi Podlaskiego Kuratora Oświaty, Urzędu Miejskiego (Departament Edukacji) i Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej.

W placówce są realizowane programy zgodne z podstawą programową opracowaną dla edukacji przedszkolnej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz zatwierdzone przez Radę Pedagogiczną.

copyright © 2008-2017 Przedszkole Niepubliczne nr 8 "Bajka" w Białymstoku ~ idea, gfx & code by warlock ~ 150327 / 38 / 3